rich_bell20
Registered User.
- Local time
- Today, 21:45
- Joined
- May 6, 2003
- Messages
- 31
Hello there, lets just say that i have a listbox with, wood, glass, bricks in it. and i click a button to add this to my cart as such.and i type in the number of units required in a textbox, or whatever you think is best, and when i do this it adds up the cost. I would really appreciate some help with this, or any ideas if i am trying something impossible. Thanks alot, Richard
Product cost per unit Units subtotal
wood £1 3 £3
Glass £3 2 £6
Bricks £0.50 3 £1.50
total £10.50
Product cost per unit Units subtotal
wood £1 3 £3
Glass £3 2 £6
Bricks £0.50 3 £1.50
total £10.50